Uhm...

28. ledna 2013 v 20:59 | Tess |  Z MÉHO ŽIVOTA
Venku je krásně bílo a já to pozoruju s šálkem čaje. Ale jakmile vyjdu ven, je tam bláto a klouže to. Zvláštní, co?
Právě přichází ta doba, kdy se začínám těšit na léto. Představte si to... stanování, u vody s nejlepší kámokou, nafukovačky, tobogán, limonáda, letní songy,... Klidně bych mohla pokračovat. Už se prostě hrozně hrozně hrozně moc těším. Před domem máme bazén, takže to je všechnno ještě víc... super.
Jenže teď to ještě moc super není. Alespoň, že jsme v pátek doma, ve čtvrtek je ve škole den otevřených dveří (takže nám asi nějaká hodina odpadne, ale budu se muset jít domluvit ohledně přestupu na šestileté gymnázium) a už jsou uzavřeny pololetní známky.
Jenže teď je tu jiný problém. Z lyžáku, kde jsme se školou byli předminulý týden, mám úplně zničená kolena. Vůbec se to nelepší, takže asi budu muset k doktorovi, protože nemůžu ani sejít po schodech, natož jít na koně, kde jsme s kámoškou už dlouho nebyly. Ach jo.
Trochu jsem se doma nudila, tak jsem začala shromažďovat všechny laky na nehty. Nakonec mamka doneska i nějaké tužky a stíny na oči, které nepoužívá. To mi udělalo radost - alespoň můžu zase experimentovat a možná sem dám i nějakou fotku, abych se mohla alespoň s někým podělit, protože na to, abych chodila tak nalíčená ven jsem ještě mladá. Jenže mě to hrozně baví :D.
To je asi tak všechno, co jsem chtěla napsat. Bye.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Akane Akane | Web | 5. února 2013 v 17:24 | Reagovat

Taky se těším na léto.
Vy ste byli na lyžáku?Ani nevím.:DMáš se,že si nebyla na dnu otevřených dveří.:DNaše třída tam zpívala a byl to fakt trapas.:D Škoda,že si se napřišla podívat.:D Super,že jdeš na šestiletý!Ale připrav se na hafo slovíček.:D Ale když se to nebudeš učit na poslední chvíli jako já tak se to dá zvládnout.
Když se namaluješ vkusně třeba jen řasenku trochu tužky,nějakej decentní lak,tak by si byla určitě kočena.:))

2 Mirkafuro Mirkafuro | E-mail | Web | 28. července 2018 v 0:41 | Reagovat

Peels help to eliminate from of all age amendments dermatological cover. exfoliation effective at any age, suitable for skin layer of any type. After light peeling disappear minor wrinkles, skin turns out smooth, smooth. Rehabilitation – three days. an Average peeling effectively copes wrinkles (expression, age, affects minor pits, eliminates spots.
Rehabilitation – 7 days. Profound peeling performing in the beauty clinics. This is very efficient procedure, however requires long period regeneration – about one month.
<a href=http://chemicalpeel.in/chemical-peel>chemical peel results</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama